Головна » Новини » 4-а ветеринарна Конференція в Дніпрі

4-а ветеринарна Конференція в Дніпрі

 

5-6 травня 2017 року успішно відбулася масштабна 4-та ветеринарна Конференція у Дніпрі. З доповідями знову виступили наші лікарі – Бондар Сергій Вікторович (доповідь «Анестезія котів») та Кальницька Рада Іванівна (доповідь «Аутоімунна гемолітична анемія собак та котів») – наші постійні провідні ведучі профільних майстер-класів на базі Центру ветеринарної медицини «Хелс».

Декілька лекційних залів, майстер-класи на базі університетської клініки, сотні слухачів та учасників – Конференція стала справжнім святом для ветеринарних лікарів України.

Велика подяка організаторам заходу – Центру ветеринарної допомоги «Елітвет» (м. Дніпро) та особисто Сергію та Марії Ткаченкам, а також завідувачу кафедри клінічної діагностики та внутрішніх хвороб тварин факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету к.в.н. Сусловій Наталії Іванівні. Ветеринарні лікарі, які працюють із дрібними домашніми тваринами, отримали багато нових знань та практичних навичок, а ще – море задоволення від нових знайомств, спілкування зі старими друзями та чудового відпочинку на березі Дніпра.

Ветеринарні конференції для практикуючих лікарів – найцінніший обмін досвідом з діагностики та лікування хвороб тварин, що піднімає ветеринарну медицину України на нові висоти. А наша клініка «Хелс» — активний та безпосередній учасник цього процесу.

 

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку