Головна » Блог » Що купити для кішки

Що купити для кішки

вы завели кошку

 

Ви наважилися завести в будинку кішку. Звичайно, миска для неї у вас завжди знайдеться. А що іще має бути в домі для кішки?

Ось стислий, але при цьому повний список.

Миска

Мисочка має бути не одна. Для корму – широка та неглибока. А для води досить велика, і їх має бути кілька, по одній у кожній кімнаті. Докладніше про те, як забезпечити кішці достатнє питво, можна прочитати тут.

Кігтеточка

Точити пазурі – це природня поведінка кішки. Поспостерігайте за своєю новою вихованкою: як вона вважає за краще це робити? На вертикальній чи горизонтальній поверхні? Любить дерево чи тканинну оббивку? Ось із цих переваг і підберіть кігтеточку в зоомагазині. Кішки люблять потягнутися і подряпати що-небудь, коли прокидаються, тому поставте кігтеточку поряд із місцем, де кішка спить. А якщо кішка любить подряпати диван, що ж, доведеться поставити ще одну поряд із диваном.

Кігтерез

Дуже добре мати вдома пристрій для стрижки пазурів. Порадьтеся з вашим ветеринаром: який кігтерез краще купити для вашої вихованки і як правильно стригти їй кігтики вдома. Для кішок, що мешкають у квартирах, ця процедура необхідна.

Лоток

Як вибрати лоток, адже їх так багато у зоомагазинах? Лоток повинен бути досить просторим, його довжина повинна бути не меншою, ніж півтори довжини тіла вашої кішки від носа до основи хвоста. Кішці має бути зручно забратися, розвернутися, сісти і потім покопати в лотку. Відкритий чи закритий лоток? Закриті люблять тільки сором’язливі кішки, інші віддають перевагу відкритим. Для старенької кішки краще придбати лоток з низькими бортами, щоб їй було зручно заходити і щоб під час посадки хвостик не задирався високо. Якщо в будинку кілька кішок, то число лотків має бути хоча б на один більше, наприклад, дві кішки — треба три лотки.

Наповнювач для лотка

Наповнювач зазвичай вибирає сама кішка, потрібно просто запропонувати різні його види. Більшість котів люблять м’які наповнювачі без запаху. Майте на увазі, що ароматизовані наповнювачі можуть бути причиною хронічного бронхіту і навіть бронхіальної астми як у кішки, так і у людей.

Совочок для лотка

Прибирати з лотка грудочки використаного наповнювача зручно невеликим міцним совочком. Втім, можна пристосувати для цього стару ложку.

Гребінець

Гребінці та щітки дуже потрібні довгошерстим кішкам. Якщо ви привчите улюбленицю до ніжного вичісування, їй буде набагато легше доглядати за собою.

Зубна щітка

Можливо, багато хто з вас здивується, але якщо кішку з раннього віку привчити чистити зубки, у неї потім буде набагато менше проблем із хворобами ротової порожнини.

Лежанка

Купувати спеціальну лежанку для кішки, загалом, і необов’язково. Більшість кішок швидко знаходять зручне для себе місце у будинку. Але якщо є кілька м’яких затишних ліжечок з високими бортиками в різних місцях будинку, кішки охоче влаштовуватимуться саме в них.

Іграшки

Іграшки — це те, чого ніколи не буває забагато, адже кішки мисливиці. Вам потрібно лише подбати, щоб там не було частин, що легко відриваються, які кішка могла б проковтнути.

Нашийник з жетоном або чіп

Навіть якщо ви припускаєте, що ваша улюблениця житиме виключно в квартирі, слід подбати про можливість її ідентифікації у разі втечі або втрати. Це має бути нашийник з жетоном-адресником, на якому написано ім’я власника та номер телефону, або з QR-жетоном. Але надійнішу ідентифікацію забезпечить мікрочіп, встановлений у ветеринарній клініці.

Корм

Котів можна годувати готовими кормами, а можна й самостійно скласти збалансований раціон, лише допомогти вам у цьому має кваліфікований ветеринарний фахівець.

Ось, мабуть, і все що потрібно. Але ще, звичайно ж, кішці потрібні ваша любов та ласка!

А які необхідні щеплення та обробки від зовнішніх та внутрішніх паразитів – вам порадить ваш ветеринарний лікар.

Міцного здоров’я вам та вашим вихованцям!

що купити для кішки
Все для котів та кішок є в нашому магазині

Читайте також:

QR-жетони для тварин

Чіпування тварин

Наш зоомагазин

Головна

Надрукувати сторінку