Головна » Блог » Чого не полюбляють собаки

Чого не полюбляють собаки

что не любят собаки

 

Ми любимо собак, а наші собаки люблять нас.

А чого наші собаки не люблять? А ви навіть можете не підозрювати, що робите щось не так?

Нагадуємо:

  • Собаки не люблять міцних обіймів! Це для нас обійми – символ любові та радості, але собаки не мають рук, і вони не обіймаються, а тілесний контакт для них – символ придушення та домінування. Придивіться: собака відводить голову, облизується, притискає вуха, напружується та уникає зорового контакту під час обіймів – це ознаки дискомфорту. Хочете обійняти улюбленця — зробіть це легко, без зусиль і швидко, та не забудьте похвалити. І не дозволяйте обіймати вашого вихованця стороннім, йому це точно не сподобається.
  • Більшість собак не люблять невихованих дітей. Вони можуть смикнути за хвіст, вдарити, наступити на лапу. Навчіть дитину грамотно спілкуватися з твариною: правильно гладити, безпечно грати і ніколи не чіплятися до собаки, коли вона спить або їсть. Якщо собака та дитина ще не звикли одне до одного, тримайте цю парочку завжди під наглядом.
  • Собаки нервують, коли не розуміють правил. Наприклад, чому можна застрибувати на господарку в халаті, і не можна — коли вона в ошатній сукні. Погано, коли немає загальних правил у різних членів сім’ї. Поговоріть удома про це. Виділіть час на вироблення у вихованця правил поведінки — потім у його житті буде набагато менше напружень і тривог.
  • Собаки не люблять нудьги. Грайте зі своїми собаками: навчайте їх новим трюкам, задавайте головоломки (пошук ласощів, наприклад), виховуйте та тренуйте фізично. Ваш собака буде щасливий, а ваші меблі та взуття залишаться цілими.
  • Собаки дуже люблять прогулянки, але не варто перетворювати цей процес просто на пробіжку з туалетом. Собаки ненавидять, коли їх тягнуть за повідець. Зрозумійте, ваші вихованці дивляться на світ не тільки очима, а й носом. Вони милуються запахами не менше, ніж ми – гарними краєвидами. Зробіть прогулянки різними. Нехай одні прогулянки будуть суворими, коли від собаки потрібно слухняне прямування поряд. А інші – вільними, з можливістю насолодитися навколишньою природою. І, щоб вихованцю було зрозуміліше — яка прогулянка має бути — використовуйте різну амуніцію.
  • Собаки гостро відчувають напругу та стрес господаря. І у відповідь напружуються та нервують самі. Це дуже неприємно для тварин. Варто повчитися контролювати свої емоції, наприклад, зайнятися медитацією. А ваш вихованець, бачачи, що ви спокійні, не турбуватиметься даремно.
  • Собаки не люблять гострих запахів. Чистячі та миючі засоби, що сильно пахнуть, духи та дезодоранти — якщо ви їх застосовуєте, подбайте про те, щоб вихованець був у цей час в іншому приміщенні, подалі, і обов’язково провітрюйте.

Собаки – наші найкращі друзі. Давайте і ми будемо для них не просто власниками, а по-справжньому дбайливими старшими друзями!

Нехай їм буде з нами легко і спокійно, а спілкування приносить лише радість!

прогулка с собакой

 

Читайте також:

Чіпування тварин

Документи про щеплення

Чому не можна гуляти без повідка

Головна

Надрукувати сторінку