Головна » Новини » Хелс відзначено нагородою!

Хелс відзначено нагородою!

 

Колектив Центру ветеринарної медицини «Хелс» відзначено подякою Вченої ради Сумського національного аграрного університету за багаторічну плідну співпрацю та тісні партнерські зв’язки.

23 травня 2017 року відбулися урочистості з нагоди 40-річчя одного з найбільших вишів України – СНАУ. Почесну грамоту з рук ректора, академіка Національної академії аграрних наук України, професора Володимира Івановича Ладики отримав директор нашої клініки Бондар Сергій Вікторович.

Нам дуже приємно усвідомлювати, що повсякденна практична робота Центру — лікування тварин на основі фундаментальних та прикладних наукових досліджень та наш тісний зв’язок із викладацьким колективом та студентами факультету ветеринарної медицини – така необхідна людям.

Ветеринарний лікар – професія особлива! Підготувати молодого фахівця до роботи можна лише спільними зусиллями вузу та ветеринарної клініки. З 2011 року на базі нашого Центру створено філії кафедр факультету ветеринарної медицини. У нашій клініці успішно працює багато випускників СНАУ, колектив «Хелса» — професійна команда кращих ветеринарних фахівців, у нас постійно впроваджуються та вдосконалюються нові методи лікування тварин.

Ми раді і горді, що є друзями та партнерами Сумського національного аграрного університету!

Ця нагорода – імпульс для нашої подальшої роботи!

 

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку