Головна » Клініка » Хірургія

Хірургія

Хирургия

 

Звичайно ж, оперативне втручання – це подія, яка хвилює будь-якого власника тварини. Що потрібно знати про сучасну ветеринарну хірургію?

Хірургічне відділення клініки «Хелс» — наша гордість!

Це, мабуть, один із найстерильніших і тихих куточків у нашій клініці. До речі, тиша є необхідною умовою адекватної роботи анестезіологів! Наша операційна укомплектована новим якісним обладнанням для проведення операцій будь-якої тривалості та складності. У нашому розпорядженні є сучасна апаратура для інгаляційної анестезії (газовий наркоз), апарат штучної вентиляції легень, прилади контролю серцевої діяльності, професійний хірургічний стіл та світло, кисневий концентратор, електрохірургічний ніж, система вентиляції та очищення повітря з підігрівом, іншим словом, є все необхідне для надання хірургічної допомоги за найвищими стандартами.

Важливо пам’ятати! — Одним із найважливіших аспектів у хірургії є дотримання правил асептики та антисептики, а це означає, що в операційному блоці стерильним має бути все, що стикається з раною пацієнта — інструменти, апаратура, шовний матеріал, перев’язувальний матеріал, руки хірурга, повітря — це необхідно для попередження мікробного зараження ран.

У нашій клініці проводяться операції як планові (кастрація, стерилізація, видалення пухлин), так і екстрені, коли допомога тварині надається негайно. Перед плановою операцією тварину лікар  оглядає та призначає необхідні додаткові дослідження, щоб максимально виключити можливі ускладнення. Подібних запобіжних заходів неможливо дотриматися, якщо робити операцію «вдома». Вид наркозу (газова анестезія, внутрішньовенна або епідуральна) підбирається індивідуально, з урахуванням особливостей вашого вихованця. Не сумнівайтеся, наші лікарі подбають про те, щоб операцію було проведено відповідно до сучасних міжнародних стандартів, а після неї обов’язково дадуть відповіді на всі ваші запитання щодо проведення самої операції та подальшого догляду за твариною.

Після операції всі тварини переводяться в стаціонар, де під наглядом лікаря відбувається вихід із наркозу, і, якщо все гаразд, вихованця можна потім забрати додому. Зрозуміло, тварину можна залишити у клініці, на стаціонарі, під наглядом лікарів на необхідний термін. У післяопераційному періоді, у разі потреби, тварині буде надано всю необхідну допомогу.

Процес проведення хірургічної операції на належному рівні є надзвичайно трудомістким, тому, якщо Вам хтось порадить виконати кастрацію або інше оперативне втручання «подешевше» — запитайте у лікаря, а на чому він хоче заощадити, а потім запитайте себе, чи потрібна Вам подібна економія?

 

Перелік хірургичних операцій, що виконуються в Центрі ветеринарної медицини Хелс

Вартість кастрації кота

Вартість стерилізації кішки

Вартість кастрації кобеля

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

Головна

Надрукувати сторінку