Головна » Блог » Як потрапити на прийом до ветеринарного…

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

 

Центр ветеринарної медицини «Хелс» працює щодня з 8.00 до 19.00.

Щоб потрапити до нас на прийом, слід записатися до лікаря безпосередньо в реєстратурі або за телефоном. Ми знаємо, що люди, які цінують час та планують свій день, дуже задоволені можливістю попереднього запису без стомлюючого очікування в черзі.

Телефон реєстратури: +38 050-300-69-39

Запис на прийом зазвичай ведеться у режимі «сьогодні – на завтра».

Адміністратор Кристина Горунова

Назвіть реєстратору себе та нагадайте ім’я вихованця. Якщо ви вже відвідували нашу клініку, співробітник клініки швидко знайде вашу електронну картку. Назвіть ім’я лікаря, до якого хочете записатися, та обговоріть з реєстратором зручний для вас час, коли лікар буде вільний.

Якщо ви в нашій клініці ще не були, або якщо вихованець захворів уперше, вам потрібно буде описати реєстратору симптоми хвороби і зробити це коротко і чітко. Так реєстратору буде зрозуміліше, до якого спеціаліста вас записати. Наприклад, «в мого вихованця свербить» — тварину краще показати дерматологу, «вихованець погано їсть» — до терапевта, «вихованець кульгає» — до хірурга-ортопеда.

Але якщо ви бачите, що вихованцю раптово стало зовсім погано, і ветеринарна допомога потрібна негайно, ви можете приїхати з ним до клініки, і ми приймемо вас позачергово.

Ми можемо відмовити у прийомі, якщо тварина агресивна та некерована, якщо не вакцинована проти сказу, а також якщо власник має явні ознаки сп’яніння та порушує правила поведінки у громадському місці. Також ми відмовляємо у проведенні таких маніпуляцій, які суперечать моральним принципам ветеринарного лікаря, наприклад, ми не евтаназуємо тварин без медичних показань для цього.

Пам’ятайте: Хелс дбає про здоров’я ваших вихованців!

На фото вгорі: адміністратор Марія Пирожнікова.

 

Читайте також:

Поради для відвідувачів ветеринарних клінік

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку