Головна » Блог » Як змусити кота пити воду

Як змусити кота пити воду

 

Деякі коти та кішки мало п’ють.

Саме по собі це не більше, ніж індивідуальна звичка, і є тварини, які роблять так усе життя, і для них це не є проблемою. У природі кішки отримують достатньо рідини з їжею. Але, якщо ваш вихованець – мешканець міської квартири, то його здоров’я цілком залежить від нашого з вами догляду: що і як ми пропонуємо йому їсти та пити.

Звичка мало пити може призвести до надмірно високої концентрації сечі та випадання в ній кристалів, згодом до сечокам’яної хвороби, захворювання нирок, а також до тривалих закрепів.

Ветеринарні лікарі для профілактики часто радять давати котам та кішкам більше пити.

Але ж ваш вихованець так не звик! Як його змусити полюбити воду?

Ось кілька ідей досвідчених ветеринарів. Напевно, якась із них стане вам у нагоді.

• Поставте миску з водою подалі від миски з кормом. Деяким кішкам більше подобається, якщо вода стоїть там, де не пахне їжею.

• Поекспериментуйте з різними моделями мисок. Можливо, саме вашому вихованцю не сподобається миска з магазину, а більше підійде звичайна склянка або баночка.

• Можливо, вашому коту не подобаються маленькі ємності, а найбільше підійде великий таз з водою. Просто тому, що в миску не вміщаються його чутливі вуса, і це для нього дискомфортно.

• Поставте ємності з водою у всіх кімнатах, на кухні, у коридорі. Спостерігаючи за вихованцем, ви обов’язково помітите, де йому більше подобається пити.

• Спробуйте додати воду в їжу – розмочіть сухий корм або долийте води або не дуже міцного курячого бульйону без солі у звичну для тварини їжу. Цілком можливо, що йому здасться приємною нова консистенція їжі.

• Можливо, вашого вихованця зацікавить кубик льоду, що плаває в мисці з водою, і він його вилизуватиме і одночасно питиме.

• Додайте у воду для пиття будь-який аромат, наприклад, кілька крапель рибного бульйону (його можна заморожувати у вигляді маленьких кубиків і використовувати за необхідності).

• Деякі власники кішок купують маленькі побутові фонтанчики та зазначають, що вихованці охоче п’ють саме із них. Виходить потрійна користь — і красиво, і повітря в кімнаті зволожене, і вихованець від спраги не страждає.

• Чи залишати відкритим водопровідний кран, адже є коти, які люблять проточну воду? Мабуть, можна залишити тонкий струмок, але тільки якщо з крана тече фільтрована вода. І, звісно, ​​під вашим наглядом.

Заохочуйте своїх котів та кішок більше пити, вони будуть бадьорими та веселими довгі роки!

Використовуйте для цього їхні індивідуальні звички та уподобання.

І нехай допоможуть вам у цьому спостережливість, креатив та ваша любов.

Міцного здоров’я вам та вашим вихованцям!

как заставить кота пить воду

 

Читайте також:

Як викупати кота

Кастрація кота. Як вона проводиться в нашій клініці?

Комп’ютерні ігри для котів

Головна

Надрукувати сторінку