Головна » Блог » Кастрація кота. Як вона проводиться у…

Кастрація кота. Як вона проводиться у нашій клініці?

кастрация кота как сумы

 

Що потрібно зробити, щоб провести цю процедуру у Центрі ветеринарної медицини «Хелс»:

• Ви телефонуєте до реєстратури і записуєте вихованця на операцію «кастрація» на зручний для вас день.

• У призначений час вас зустріне ветеринарний лікар та огляне вашого котика – оперувати можна лише клінічно здорових тварин.

• Якщо все гаразд, тварину заберуть у стаціонар і помістять в індивідуальний бокс, де ваш вихованець отримає заспокійливий препарат. Наші бокси добре вентилюються та мають підігрів, у них тихо та комфортно для котиків.

• Через певний час буде введено анестетик і проведено саму операцію. Вашому вихованцю не буде страшно, і не буде боляче! Кастрацію ми проводимо під загальною анестезією.

• Після процедури тварину знову помістять у стаціонарний бокс для подальшого спостереження. Лікар проконтролює життєві функції та самопочуття вашого вихованця. Коли вони прийдуть у норму, ми зателефонуємо вам і повідомимо, що котика можна забрати додому.

• Як доглядати післяопераційну рану вдома? Ми оперуємо через дуже маленький розріз і швів не накладаємо. Вдома потрібно буде просто обробляти місце операції 1 раз на день ранозагоювальною маззю.

• За 3-4 дні слід прийти на повторний прийом. Лікар знову огляне котика, щоб переконатися, що все гаразд.

Ми ставимося з усією серйозністю до хірургічних втручань. І робимо все для того, щоб будь-яка процедура, у тому числі і кастрація, пройшла для вашого котика легко та спокійно.

Міцного здоров’я вам та вашим вихованцям!

стаціонар для котів
Бокси для котиків в нашому стаціонарі

 

Вартість кастрації кота

Хірургія

Інгаляційна анестезія

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку