Головна » Блог » Комп’ютерні ігри для котів

Комп’ютерні ігри для котів

компьютерные игры для кошек

 

Можливо, ви ще не знаєте, але є комп’ютерні ігри, спеціально розроблені для котів. Ви спитаєте: навіщо? Уявіть собі, що вам потрібно на якийсь час відволікти вихованця, щоб він «посидів тихо», поки ви дуже зайняті, і така гра може виявитися дуже доречною. Або ж вам захочеться пограти разом із ним у щось новеньке.

Коти – мисливці, і більшості з них до смаку такі ігри: полювання на віртуальну муху, рибку, пташку або просто лазерну точку. Багато хто з вас, напевно, помічали, що вихованець може подовгу дивитися на картинку, що рухається в телевізорі, або дивитися у вікно. То чому б не запропонувати йому нову гру?

Де знайти такі ігри?

Котячих ігор в інтернеті дуже багато. Одні з них доступні для скачування, інші ж можна грати онлайн. Більшість із них абсолютно безкоштовні. А конкретніше?

• На YouTube, наприклад, щодня з’являються нові ігри та відео для котів, що відволікають, можна зайти і вибрати.

• Компанія, яка виробляє корми Friskies, має окремий сайт з відеоіграми для котів, просто скопіюйте це посилання: https://www.friskies.com/cats-play/. І ви здивуєтеся.

• У додатках для Android є кілька цікавих ігор: Cat Alone, Crazy Cat, Happy Wings.

• Якщо ваш вихованець не зовсім мисливець, а швидше спостерігач, можна включити йому відео з «живим» акваріумом або гру Кишеньковий ставок.

На яких пристроях можна грати?

Ноутбук або стаціонарний комп’ютер для цього не підходять. Зате чудово підійдуть планшет або смартфон із екраном, захищеним щільною плівкою або склом. До того ж сенсорний екран у деяких іграх дозволить скористатися опцією «зловив» та отримати бали, а підключення камери – створити кумедні фото вихованця під час гри. Грати краще на підлозі, а не на дивані, для безпеки планшету.

Чи всі коти грають у такі ігри?

Зрозуміло, ні, характери у них, як і в нас із вами, різні. Але ви не дізнаєтесь, чи є геймером ваш вихованець, поки не спробуєте.

Переваги та недоліки комп’ютерних ігор для тварин

Переваги таких ігор цілком очевидні. Це суттєва різноманітність повсякденного життя та розвиток інтелектуальних здібностей тварини.

А чи є недоліки?

Деякі зоопсихологи вважають, що комп’ютерна гра не може задовольнити повною мірою мисливський інстинкт, адже кіт не може по-справжньому зловити здобич, а це може призвести до неврозів. Насправді, власники пухнастих геймерів відзначають зовсім протилежний результат: навіть надмірна грайливість вихованця знаходить у таких іграх свій вихід, ігри чудово допомагають справлятися з депресією та стресом (наприклад, коли улюблений господар відлучився).

Втім, сподіватися, що комп’ютер повністю замінить живе спілкування, не варто.

Не забувайте, що ваш кіт потребує вашої уваги, теплоти та ласки!

компьютерные игры для кошек

 

Читайте також:

Як вимити кота

Поради для відвідувачів ветеринарних клінік

Головна

Надрукувати сторінку