Головна » Новини » Конгрес WSAVA у Сінгапурі 2018

Конгрес WSAVA у Сінгапурі 2018

Делегация Украины

 

25-28 вересня 2018 року відбувся 43 конгрес WSAVA (World small animal veterinary association) – Всесвітньої організації ветеринарних лікарів, які працюють із дрібними домашніми тваринами. Конгрес пройшов у Сінгапурі, і на ньому у складі української делегації пощастило побувати нашому головному лікарю – Сергію Вікторовичу Бондарю.

Це наймасштабніша ветеринарна подія року. WSAVA сьогодні об’єднує близько 200 000 ветеринарних лікарів усього світу. Мета організації – турбота про здоров’я та добробут тварин-компаньйонів та встановлення стандартів ветеринарної допомоги в усьому світі: «Один стандарт, одна турбота, один голос». Це єдині методичні рекомендації щодо вакцинації, догляду та лікування дрібних домашніх тварин.

На конгресі були присутні представники понад 80 країн світу. Свої доповіді представили вчені, які працюють у сфері медицини дрібних тварин, спеціалісти з інфекційних хвороб, ветеринарні ендоскопісти, стоматологи та ветеринарні дієтологи.

Такі заходи – це не лише знання, а й безліч нових знайомств з іноземними колегами, це семінари та круглі столи, обговорення актуальних проблем ветеринарної медицини та вироблення єдиних підходів до їх вирішення.

А ще це динамічна глобальна спільнота ветеринарів, чудова колегіальність, коли лікарі різних країн можуть допомогти один одному і спільно зробити наш світ кращим.

Вгорі на фото — делегація ветеринарних лікарів України.

Головна

Надрукувати сторінку