Головна » Блог » Лікування гризунів

Лікування гризунів

лечение грызунов Сумы

 

Декоративні гризуни та зайцеподібні (хом’ячки, морські свинки, щури, шиншили, дегу, кролики) – популярні домашні улюбленці сумчан. Вони кумедні й милі, невибагливі, не займають багато місця в квартирі, не потребують прогулянок на вулиці і чудово підходять для зайнятих (і не дуже зайнятих) людей у якості домашніх вихованців.

Якщо ви вирішили завести собі маленького гризуна, знайте: вам завжди є куди звернутися за порадою щодо утримання, годівлі та догляду за такими тваринами — до Центру ветеринарної медицини Хелс. У нас є лікарі – спеціалісти з роботи саме з гризунами. Майте на увазі: не всі ветеринарні лікарі в нашому місті працюють із такими тваринами. Гризуни мають свої анатомічні та фізіологічні особливості, у них швидкий обмін речовин, і багато захворювань протікають зовсім не так, як, наприклад, у котів або собак, а деякі лікарські препарати, що підходять для лікування тварин інших видів, для гризунів протипоказані. Тому звертатися потрібно лише до такого фахівця, який пройшов окреме спеціальне навчання по роботі з гризунами.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас, а у разі хвороби вихованця – неодмінно оглянемо тварину, проведемо діагностику та призначимо лікування, необхідне саме йому. У нашій клініці використовуються найсучасніші підходи до роботи з гризунами, розроблені європейськими та американськими колегами.

Для правильної діагностики хвороб гризунів у нас є всі необхідні прилади та інструменти:

  • УЗД
  • Рентген
  • Лабораторна діагностика (аналізи калу, сечі, крові та шкірних зіскрібків)
  • Інструменти для ротової порожнини та вух гризунів.

Правильний діагноз, поставлений швидко, — запорука якнайскорішого одужання вашого вихованця! Тому не витрачайте часу на самолікування, звертайтеся відразу до вузькоспеціалізованих ветеринарних лікарів.

Для лікування та профілактики хвороб гризунів та зайцеподібних у нашому Центрі пропонується:

  • вакцинація
  • терапія (у тому числі внутрішньовенні інфузії та киснева терапія гризунам, обробка від зовнішніх та внутрішніх паразитів, лікування шкірних хвороб)
  • інтенсивна терапія (у тому числі реанімаційні заходи)
  • хірургія (стерилізація, кастрація, лікування ран та переломів, видалення новоутворень у гризунів)
  • стоматологія (санація ротової порожнини та защічних мішків, корекція зубів)
  • акушерська допомога для гризунів і зайцеподібних.

Лікар родентолог (ратолог) у місті Суми:

Кузнецова Елена Александровна
Кузнєцова Олена Олександрівна — спеціаліст із лікування гризунів

Бережіть здоров’я ваших гризунів! Нехай вони проживуть довше і подарують вам якнайбільше радості та позитивних емоцій!

 

Читайте також:

Як перевозити гризунів у мороз

Щеплення кроликам

Ціни

Головна

Надрукувати сторінку