Головна » Блог » Лікування рідкісних та екзотичних тварин

Лікування рідкісних та екзотичних тварин

лечение экзотов сумы

 

За нашими спостереженнями, сумчани все частіше заводять рідкісних та екзотичних тварин. Це улюблені вихованці спокійних та врівноважених людей. Екзоти невибагливі, не вимагають вигулу. Їм потрібно лише: спеціальні умови утримання (для кожного виду свої! — температура, вологість УФ-лампи і т.д.), комфортний режим і тиша. Натомість у таких вихованців є свої переваги: ​​у них немає шерсті (що дуже важливо для людей, які мають алергію на шерсть), вони не бруднять у хаті, а головне за ними дуже цікаво спостерігати.

лечение черепах сумы
Черепахи

До екзотичних тварин у ветеринарній практиці прийнято відносити холоднокровних тварин – черепах, змій, різні види ящірок. Це особлива група домашніх вихованців, їхня біологія та обмін речовин сильно відрізняються від таких у ссавців, тому лікувати хвороби екзотів може лише ветеринарний лікар, який пройшов спеціалізоване навчання по роботі з такими тваринами.

лікування змій Суми
Змія — домашній вихованець

Чим хворіють екзоти?

Найчастіше це травми, інфекційні (бактеріальні та грибкові) хвороби та паразитарні інвазії, а також хвороби обміну речовин, спричинені неправильними умовами утримання та годівлі.

Центр ветеринарної медицини Хелс пропонує:

• Консультації з догляду та годування екзотів (перш ніж придбати такого вихованця неодмінно порадьтеся з ветеринарним лікарем!)

• Огляд та обстеження – УЗД, рентген, лабораторна діагностика (аналізи крові, сечі, дослідження на наявність паразитів)

• Терапевтичне та хірургічне лікування.

Бережіть здоров’я своїх улюблених незвичайних вихованців, нехай вони живуть поруч із вами гідно та довго!

А Хелс завжди вам у цьому допоможе!

 

Лікування гризунів

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку