Головна » Про нас

Про нас

Хелс Суми

 

Центр ветеринарної медицини «Хелс» спеціалізується на:

  • лікуванні дрібних домашніх тварин, екзотичних видів тварин, рептилій і птахів
  • продажу ветеринарних препаратів і зоотоварів
  • стрижках, купанні та підготовці тварин до виставок
  • а також навчанні фахівців ветеринарної медицини.

З 2000 року ми надаємо кваліфіковану ветеринарну допомогу та є на сьогоднішній день найбільшою клінікою в Сумській області. Завдяки високій кваліфікації наших співробітників, а також наявності сучасної діагностичної бази, ми маємо можливість обслуговувати пацієнтів будь-якого ступеня тяжкості.

Хірургічне відділення клініки – наша гордість! Наш операційний блок укомплектований новим якісним обладнанням для проведення операцій будь-якої тривалості та складності. У нашому розпорядженні є сучасна апаратура для інгаляційної анестезії (газовий наркоз), апаратура для штучної вентиляції легень, прилади контролю серцевої діяльності, професійний хірургічний стіл і світло, кисневе обладнання, системи вентиляції та очищення повітря з підігрівом, іншим словом, все необхідне для надання хірургічної допомоги за найвищими стандартами.

Для встановлення діагнозу тварині необхідно отримати інформацію про стан її здоров’я в повному обсязі. Після клінічного огляду зазвичай об’єктивної інформації дуже мало, тому особливу увагу ми приділили лабораторній діагностиці. У нашій клініці проводиться широкий спектр лабораторних аналізів і ми пишаємося якістю результатів! Точність аналізів – головний пріоритет нашої лабораторії.

Ми також маємо відділення для стаціонарного лікування та перетримки тварин.

У своїй практиці ми використовуємо найсучасніші ветеринарні препарати від відомих виробників. На сьогоднішній день нашими клієнтами є понад 50 000 пацієнтів тільки з міста Суми – це коти, собаки, гризуни, рептилії, птахи та інші!

Ні для кого не секрет, що лікувальні заклади є місцями підвищеної небезпеки, тому ми приділили особливу увагу санітарній гігієні, двічі на день у нас проводиться дезінфекція, працюють системи вентиляції, очищення та підігріву повітря, регулярно проводиться кварцювання приміщень, приходьте та переконайтесь у цьому самі .

У 2013 році ми переїхали до нового приміщення площею 300 квадратних метрів, побудованого з урахуванням усіх існуючих стандартів для лікувальних закладів.

До послуг ваших вихованців:

Ми також раді запропонувати для вас та ваших вихованців:

  • широкий вибір ветеринарних препаратів, кормів та ексклюзивних товарів у нашому новому зоомагазині площею 70 квадратних метрів
  • грумінг-салон, де проводиться стрижка, купання, триммінг, блиск-тату, а також виставкова підготовка тварин
  • запис на прийом по телефону — це заощаджує ваш та наш час
  • в нас є власна автомобільна стоянка та затишний зал очікування, де можна переглянути ТБ і випити кави.

Відео «1 квітня 2017 року — Хелсу 17 років!»:

  Ліцензія на ветеринарну діяльність:

 

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку