Головна » Новини » QR-жетони для тварин

QR-жетони для тварин

 

В нас з’явилися у продажу QR-жетони для собак.

Навіщо вони потрібні, і як це працює?

QR-жетон
QR-жетон

QR-жетон — це маленький, легкий, але дуже міцний брелок, який можна прикріпити до нашийника тварини. Він вдало доповнить собою звичайний брелок-адресник та мікрочіп, і дуже знадобиться, якщо ваш вихованець загубиться.

В інтернеті існує безкоштовна міжнародна онлайн-платформа animal-id.info для реєстрації тварин, вона працює не лише в Україні, а й у всьому світі. Ви купуєте жетон, заходите на цей сайт і створюєте на ньому персональний кабінет вашого улюбленця. Дані про нього завжди можна швидко змінити, наприклад, якщо ви переїхали або змінили номер телефону. Отже, у вашого улюбленця буде в інтернеті своя сторінка з даними — як знайти власника.

А тепер, що таке QR-код

Quick Response — це штрих-код, тільки не у вигляді смуг, а у вигляді строкатого квадрата. Маркувати їм можна все що завгодно, і призначений він для швидкого переходу на будь-який сайт в інтернеті зі смартфона або планшета. Наприклад, ви бачите у супермаркеті товар з таким кодом, наводите камеру смартфона, зчитуєте код, і на екрані з’являється посилання на сайт виробника, де можна про цей товар почитати.

Як зчитувати QR-код?

Для цього на смартфоні має бути встановлена ​​програма. Відкрийте Play Market та почніть набирати у пошуку qr. Відкриється чимало додатків, наприклад QR Droid, вони безкоштовні, багато місця на телефоні не займають, і зчитують будь-які квадратні коди однаково добре.

І тепер найголовніше. Що якщо вихованець загубився?

Жетон розрахований на те, що собаку знайде небайдужий перехожий.

Перевірити, чи є у тварини мікрочіп, просто на вулиці — нема чим. Його можна зчитати лише у ветеринарній клініці, де є сканер мікрочіпів. А поїхати туди не завжди є можливим.

Звичайний брелок-адресник може погано читатись, коли якась частина стерлася. Можливо, ви не встигли оновити номер телефону, а телефон у вас вже інший. Або така ситуація – ви поїхали за кордон, а собака у друзів, і їхніх номерів телефонів на адреснику немає.

Ось тут і допоможе новий QR-жетон. Людина, яка знайшла собаку, зможе зчитати код просто на вулиці та потрапити в особистий інтернет-кабінет вашого вихованця. А ви вже простежите за тим, щоб інформація була актуальною, і навіть зазначите, що собака у розшуку. Більш того, як тільки код зчитано, власникові надходить повідомлення про GPS-координати точки зчитування. А далі – справа зв’язку.

Подивіться на форуми любителів тварин: як багато там оголошень про загублених вихованців!

Забезпечте свого улюбленця, зробіть так, щоб у разі втрати його розшук став максимально швидким!

І ще одне. Не купуйте QR-жетони у сумнівних продавців. Жетони захищені додатковим індивідуальним кодуванням, яке гарантує, що у міжнародній базі немає кількох однакових кодів. На сайті animal-id.info у розділі Контакти є каталог організацій – ветеринарних клінік, ветаптек, клубів та розплідників, в яких жетони продаються офіційно, і ви легко знайдете їх у своєму місті.

Міцного здоров’я вам та вашим вихованцям!

QR-жетони для тварин
QR-жетони в Хелсі

 

Читайте також:

Якщо собака загубився

Як гуляти з собакою правильно

Контакти

Головна

 

Надрукувати сторінку