Головна » Блог » Поради для відвідувачів ветеринарних…

Поради для відвідувачів ветеринарних клінік

советы посетителям

 

Хвороба домашньої тварини завжди викликає занепокоєння та хвилювання у її власника. Ми пропонуємо кілька простих рекомендацій — як потрібно діяти, якщо з вихованцем щось не так, і треба буде відвідати  ветеринарну клініку.

  1. Якщо ви хочете завести в будинку тварину вперше (особливо екзотичну), слід заздалегідь, до придбання нового вихованця з’ясувати, до кого можна буде звернутися у вашому місті, якщо така тварина захворіє. Запишіть адресу та телефон, це має бути під рукою.
  2. Перед візитом до клініки обов’язково зателефонуйте та з’ясуйте: чи на місці лікар, чи зможе він вас прийняти (багато великих клінік з великим потоком відвідувачів працюють за попереднім записом). Опишіть проблему реєстратору, так співробітникові клініки буде легше зорієнтуватися і допомогти вам.
  3. На прийомі лікар ставитиме запитання: вік тварини, чи були щеплення (краще захопити з собою ветеринарний паспорт), як давно проблема, чи були блювота, пронос, у якому стані апетит, випорожнення та сечовипускання. Якщо ви вже давали вихованцю якісь ліки, обов’язково скажіть про це лікареві, адже багато препаратів можуть замаскувати симптоми хвороби і відвести лікаря в бік від правильного діагнозу. Від чіткості ваших відповідей залежатиме дуже багато, тому їх слід продумати заздалегідь. Пам’ятайте, що тварини самі розповісти про своє самопочуття не можуть.
  4. Уточнюйте вартість ветеринарних послуг. Часто її можна визначити лише після огляду. Які процедури чи хірургічні втручання знадобляться – визначає лікар. У тяжких випадках лікування може виявитися тривалим.
  5. Рекомендації лікаря треба уважно вислухати: які препарати потрібні, де їх можна придбати, як правильно їх застосовувати, що ще потрібно буде зробити вдома. Запитайте у лікаря: чи є альтернативне лікування, чи можливе лікування на стаціонарі, та який можливий прогноз. Не соромтеся ставити запитання, коли щось вам не зрозуміло. Така взаємодія власника та лікаря — тварині лише на користь. Повірте, лікар теж дуже хоче, щоб ваш вихованець скоріше одужав.
  6. Власники собак, навіть дрібних порід, повинні мати з собою повідець і міцний намордник, що підходить собаці за розміром. Це вимога всіх ветеринарних клінік і ветеринарних лікарів, і це не обговорюється.
  7. Якщо ви спізнюєтеся або не можете приїхати в призначений час, зателефонуйте, будь ласка, та попередьте реєстратуру.
  8. У ветеринарних клініках іноді трапляється, що на прийом надходить тварина у вкрай тяжкому стані, наприклад, із пораненням та сильною кровотечею. Така тварина потребує екстреної допомоги, і ваш прийом за записом може бути відбутися дещо пізніше. Співробітники клініки будуть дуже вдячні вам в таких випадках за ваше розуміння і терпіння.

У разі проблеми — звертайтеся, будь ласка, якнайшвидше до ветеринарних лікарів. Пам’ятайте, що запущені хвороби лікувати складніше та набагато дорожче фінансово.

Ми дуже любимо тварин і бажаємо всім вашим вихованцям міцного здоров’я!

На фото: лікар ветеринарної медицини Дарія Олексіївна Вусик.

 

Читайте також:

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

Контакти

Ціни

Надрукувати сторінку