Головна » Блог » Вартість кастрації собаки

Вартість кастрації собаки

кобель кастрация

 

Вартість кастрації собаки, навіть без урахування наркозу та видаткових препаратів, може сильно відрізнятися. Це залежить від конкретної хірургічної методики, яку застосує ветеринарний лікар. Значення має, перш за все, розташування сім’яників у собаки — анатомічно правильне (у мошонці), або аномальне (в іншому місці), а також оперативний спосіб.

Кастрація собак з нормальним розташуванням сім’яників

Цю операцію може бути проведено трьома різними методами:

  • Кастрація без видалення мошонки — це найтехнічніша і нетривала за часом процедура. Вартість її у нашій клініці (без урахування наркозу) – 1600 грн. При цьому на мошонці робиться розріз, через який видаляються сім’яники . Розріз залишають відкритим, і загоєння зазвичай відбувається протягом тижня. Такий метод зазвичай використовується в усіх ветеринарних клініках.
  • Кастрація з видаленням мошонки – ця операція більш трудомістка, оскільки хірургу потрібно накласти додаткові шви. Тому коштує такий варіант кастрації дорожче, і вартість визначатиме хірург. У яких випадках видаляють мошонку? Рішення про видалення приймає лікар, якщо мошонку травмовано або пошкоджено внаслідок хвороби. Але мошонку можна видалити і за бажанням власника: багато хто вважає, що так виглядатиме набагато естетичніше.
  • Кастрація собаки через паховий розріз із пластикою шва – ця операція відноситься до пластичних, і її можуть виконати не всі ветеринарні лікарі, а лише ті, що пройшли спеціалізоване навчання. Мошонка при цьому не розсікається і залишається недоторканою. Натомість робиться невеликий розріз на шкірі поряд з мошонкою, насінники акуратно витягуються, і накладаються косметичні шви. Загоєння відбувається набагато швидше, ніж при звичайній кастрації з розсіченням мошонки, а собака набагато менше турбується в післяопераційні дні. Коштує така операція у нашій клініці (без урахування наркозу) – 2500 грн.

Кастрація собак з неправильним розташуванням сім’яників

У собак сім’яники опускаються в мошонку зазвичай у різні терміни, але до віку 6-8 місяців вони вже повинні бути на місці. Якщо один або обидва сім’яники затрималися, і перебувають або в пахвинному каналі, або в черевній порожнині, це називається крипторхізм. У племінному розведенні використовувати таких собак не можна. І, крім того, існує серйозна небезпека для здоров’я самого крипторха: сім’яники, що не опустилися, схильні до пухлинного переродження. Каструвати такого собаку потрібно обов’язково, причому видаляти треба обидва сім’яники одночасно.

  • Якщо один із сім’яників розташований під шкірою, видалення його не становить труднощів. Вибір варіанту оперативного втручання в такому разі залишається за хірургом.
  • Якщо один або обидва сім’яники розташовані в черевній порожнині, кастрацію доводиться проводити як серйозну порожнинну операцію. Безпосередньо перед операцією розташування сім’яників уточнюють за допомогою УЗД. Крім того, потрібне попереднє обстеження: аналізи крові та консультація кардіолога. Вартість кастрації крипторха (без урахування наркозу) в нашій клініці — 3500 грн.

Нагадаємо, навіщо каструють собак

Це необхідно, по-перше, для обмеження чисельності безпритульних собак і для запобігання розведенню тварин з важкими вродженими патологіями (не тільки крипторхізм, а й патології суглобів), по-друге, для корекції собачої поведінки. Ще є цілий ряд медичних показань для кастрації: травми або перекрути сім’яників, запалення та пухлини сім’яників, гіперплазія простати, пахвинні грижі.

Кастрацію собак за показаннями можна проводити в будь-якому, навіть похилому, віці після ретельного попереднього обстеження.

А здорових собак краще каструвати в молодому віці, коли анестезіологічні ризики для тварини – мінімальні.

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, в нашу реєстратуру: Контакти

собака кастрация

 

Читайте також:

Вартість кастрації кота

Вартість стерилізації кішки

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

Головна

Надрукувати сторінку