Головна » Блог » Вартість кастрації кота

Вартість кастрації кота

Стоимость кастрации кота

 

У нашій клініці вартість кастрації молодого здорового кота, який не входить до групи анестезіологічного ризику – 900 грн. До цієї суми входить: огляд тварини перед операцією, наркоз (анестезія), вартість самої операції, препарати та витратні матеріали, післяопераційний догляд за пацієнтом до виходу його з наркозу.

Що таке анестезіологічні ризики?

Кастрація кота – операція досить проста та нетривала за часом. Ризики ж пов’язані, як правило, з анестезією. Існує породна схильність котів до анестезіологічних ризиків: це мейнкуни, шотландські та британські коти, сфінкси та інші екзотичні породи, а також усі коти будь-якої породи та метиси старше 7 років.

Якщо тварина належить до групи анестезіологічного ризику, то до вартості операції (900 грн.) додається оплата попередньої консультації головного лікаря-анестезіолога (350 грн.), супроводу анестезіолога (250 грн.) та вартість ехокардіографії (300 грн.). Отже, усе разом – 1800 грн.

Пам’ятайте, така операція проводиться лише один раз у житті вашого вихованця, тож не варто недооцінювати ризики та економити на цьому!

Якщо Ви вже все обміркували та прийняли рішення про кастрацію вихованця, вам потрібно зателефонувати до реєстратури Контакти та записатися на операцію. Якщо ваш вихованець належить до групи анестезіологічного ризику, то слід записатися на попередній огляд анестезіолога.

Вартість стерилізації кішки

Вартість кастрації собаки

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

Головна

Надрукувати сторінку