Головна » Блог » Вартість стерилізації кішки

Вартість стерилізації кішки

Стоимость стерилизации кошки

 

В нашій клініці вартість стерилізації молодої здорової кішки, яка не входить до групи анестезіологічного ризику – 1200 грн. У цю суму входить: огляд тварини перед операцією, наркоз (анестезія), вартість самої операції, препарати та витратні матеріали, у тому числі попона або пластир, післяопераційний догляд за пацієнтом до виходу його з наркозу.

Що таке анестезіологічні ризики?

Стерилізація кішки — це операція набагато складніша, ніж кастрація кота, тому що проводиться вона на черевній порожнині, займає більше часу і потребує тривалішого наркозу. При цьому операційні ризики такі самі, як і при кастрації кота. Ризики ці пов’язані з анестезією. Існує породна схильність кішок до анестезіологічних ризиків: це мейнкуни, шотландські та британські кішки, сфінкси та інші екзотичні породи, а також кішки будь-якої породи та метиси старше 7 років.

Якщо тварина належить до групи анестезіологічного ризику, то до вартості операції (1200 грн.) додається оплата попередньої консультації головного лікаря-анестезіолога (350 грн.), супроводу анестезіолога (400 грн.) та вартість ехокардіографії (300 грн.). Отже, усе разом – 2250 грн.

Пам’ятайте, така операція проводиться лише один раз у житті вашої улюблениці, не варто недооцінювати ризики та економити на цьому!

Якщо ви вже все продумали і прийняли рішення про стерилізацію кішки, вам потрібно зателефонувати до реєстратури Контакти та записатися на операцію. Якщо ваша кішка належить до групи анестезіологічного ризику, то слід записатися на попередній огляд анестезіолога.

 

Читайте також:

Вартість кастрації кота

Вартість кастрації собаки

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

Головна

Надрукувати сторінку