Головна » Клініка » Терапія

Терапія

Терапия - лечение животных

 

Які симптоми мають насторожити власника тварини?

Кожному власнику слід знати, які зміни у поведінці тварини говорять про те, що вихованець хворий. Уважний господар завжди помітить, що вихованець став сумним або не хоче їсти улюблену їжу. Це найпоширеніші ознаки більшості захворювань. Крім того, власника повинен насторожити будь-який з таких симптомів: рідкі випорожнення, блювота, вихованець відчуває занепокоєння при сечовипусканні, змінився колір сечі (занадто світлий або занадто темний, або червоний), тварина не може самостійно помочитися, або вже кілька днів не було випорожнень, поява крові в калі, підвищена або знижена температура тіла, з’явився кашель або утруднене дихання, змінилася поведінка вихованця,  він болісно реагує на дотики тощо.

Що особливо важливо врахувати під час вибору ветеринарної клініки?

Якщо у вашої тварини виникли проблеми зі здоров’ям, найправильніший вихід – показати його ветеринарному фахівцю. Що ж важливо знати, вирушаючи зі своїм вихованцем до лікаря? Слід враховувати, що ветеринарні установи є місцями підвищеної небезпеки в плані поширення різноманітних інфекцій, тому віддавайте перевагу клінікам, які дотримуються санітарно-гігієнічних вимог.

Як повинен проходити прийом хворої тварини?

Лікар проведе зовнішній огляд, докладно розпитає про те, які зміни спостерігаєте Ви, та, за необхідності, призначить додаткові дослідження (лабораторні аналізи, рентген або УЗД). Таким чином, буде відтворено повну картину захворювання, і лікар зможе поставити правильний діагноз та призначити лікування – терапію. Усі чотирилапі пацієнти повинні пройти обов’язкову процедуру зважування, адже ліки призначаються тваринам у певному дозуванні, індивідуально для кожного.

Як проводиться терапія у «Хелсі»?

Терапія включає не тільки таблетки, мазі і відвари трав. Це можуть бути також ін’єкції (підшкірні або внутрішньом’язові) та внутрішньовенне введення лікарських розчинів – інфузійна терапія. Лікування може зайняти кілька днів, або навіть тижнів, у такому випадку лікар, до якого Ви вперше прийшли з вихованцем на прийом, буде вашим провідним лікарем. Вся інформація про пацієнтів у нашій клініці вноситься в електронний журнал, тому в будь-який подальший візит черговий лікар може бачити історію хвороби Вашої тварини та лист призначень, не гортаючи при цьому нескінченно довго  паперові амбулаторні журнали, як було раніше. Всі зміни в стані тварини і, відповідно, зміни терапії черговий лікар обговорює з Вашим лікарем. Усі спеціалісти нашої клініки працюють узгоджено.

Що робити, якщо власник не може виконувати призначення самостійно?

Якщо у власника немає можливості часто відвідувати клініку для проведення лікувальних процедур, або пацієнт перебуває у важкому стані, до ваших послуг є обладнаний стаціонар, де тварину можна залишити на кілька днів. Уважний та відповідальний персонал проведе усі необхідні маніпуляції вашому вихованцю.

Які вузькі спеціалісти, крім загальних терапевтів, є у «Хелсі»?

Окрім послуг загального терапевта, у нашій клініці можна отримати консультацію та лікування вузьких спеціалістів:

Наші лікарі регулярно проходять додаткове поглиблене післядипломне навчання за обраними профільними спеціальностями.

 

Читайте також:

Діагностика

Ендоскопія

Хірургія

Як потрапити на прийом до ветеринарного лікаря

Головна

Надрукувати сторінку