Головна » Новини » Центр ветеринарної медицини «Хелс» та…

Центр ветеринарної медицини «Хелс» та СНАУ — дружба навіки!

 

21 червня 2017 року у черговому номері газети «Панорама» читайте статтю про нас: «Центр ветеринарної медицини «Хелс» та СНАУ – дружба навіки!»

Цього року СНАУ відзначив своє 40-річчя. Із Сумської філії Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва він перетворився на потужний освітній комплекс та отримав статус Національного. Сьогодні СНАУ – один із найбільших аграрних вузів в Україні.

Центру ветеринарної медицини «Хелс» у 2017 році виповнилося 17 років. З маленького ветеринарного кабінету в орендованому приміщенні «Хелс» став найсучаснішою ветеринарною клінікою, переселився у власну двоповерхову будівлю, став найбільшою приватною ветустановою із замкнутим циклом надання послуг дрібним домашнім тваринам, зібрав команду відмінних лікарів і дістав добру репутацію серед сумчан.

Що ж поєднує ці два колективи?

Ну, звичайно, майже всі співробітники «Хелс» – випускники СНАУ. Але, отримавши дипломи, з рідним вишом ми не розлучилися. У 2011 році у Центрі ветеринарної медицини «Хелс» відкрилася філія кафедри хірургії факультету ветеринарної медицини СНАУ. У 2013 році – філія кафедри нормальної анатомії та патфізіології. У «Хелсі» регулярно проходять практику студенти. Під керівництвом докторів «Хелс» вони знайомляться з професією «ветеринарний лікар»: навчаються правильному огляду тварин, техніці введення лікарських препаратів, асистують ветеринарним лікарям під час прийому чотирилапих пацієнтів та при проведенні діагностичних процедур, спостерігають, як на практиці ставляться діагнози хворим тваринам, навчаються давати консультації власникам. На базі «Хелс» пишуться курсові та дипломні роботи. Троє лікарів «Хелс» є аспірантами СНАУ, які працюють над кандидатськими дисертаціями.

Виш не раз відзначав клініку дипломами та нагородами за плідну співпрацю та тісні партнерські зв’язки.

23 травня 2017 року у залі обласної філармонії відбулися урочистості на честь 40-річчя СНАУ. Почесну грамоту з рук ректора, академіка Національної академії аграрних наук України, професора Володимира Івановича Ладики отримав директор клініки «Хелс» Сергій Вікторович Бондар.

Колектив «Хелс» висловлює подяку Вченій раді СНАУ та факультету ветеринарної медицини, і сподівається на подальшу поглиблену співпрацю, спрямовану на об’єднання навчального та виробничого процесу. На це спрямовані основні засади навчання у «Хелсі»: командна робота, в якій молоді доктори навчаються та розвиваються під керівництвом старших, внутрішні кваліфікаційні тести, регулярна участь у різноманітних освітніх заходах (семінарах, конференціях). «Хелс» пишається своїми лікарями — вони не лише фахівці широкого профілю, а й кваліфіковані вузькоспрямовані фахівці в галузі хірургії, анестезіології, офтальмології, дерматології, лабораторної діагностики, їх рекомендують як найкращих фахівців, здатних вирішувати найскладніші проблеми діагностики. До Сум приїжджають на стажування та майстер-класи ветеринарні лікарі з інших міст України — у «Хелс» є чому повчитися. А студенти ветеринарного факультету, які потрапили на практику до «Хелсу», — справжні «щасливчики», адже мають можливість побачити, як працює найсучасніша ветеринарна клініка.

«Хелс» неодмінно продовжуватиме спільну роботу зі СНАУ — це необхідно для підвищення рівня освіти і, зрештою, рейтингу професії ветеринарного лікаря.

Сайт  ВсіСуми:  https://www.vsisumy.com/sumy-market/bytovye-uslugi/veterinariya/articles/centr-veterinarnoy-mediciny-hels-0

 

Головна

Надрукувати сторінку