Головна » Блог » Цифрова рентгенографія

Цифрова рентгенографія

Цифровая рентгенография

 

Рентгенологічний метод обстеження організму було відкрито в далекому 1895 році, і він втратив своєї інформативності до сьогодні. Тільки тепер на зміну рентгенівській фотоплівці прийшла цифрова рентгенографія.

Цікавий факт: у медицині цей метод необхідний для встановлення діагнозу у 80% пацієнтів! А що ж тоді говорити про ветеринарію? У ветеринарного лікаря зазвичай об’єктивної інформації про стан здоров’я пацієнта дуже мало! Як наслідок, можна пропустити певні зміни в організмі на початкових етапах розвитку хвороби та упустити дорогоцінний час. Потрібна якісна, точна та швидка діагностика!

Серед основних переваг цифрової рентгенографії перед старою, плівковою, можна виділити наступні:

  • найвища якість одержуваного зображення;
  • зниження променевого навантаження на пацієнта;
  • швидкість проведення — обстеження займає лічені хвилини (не треба чекати на проявку плівки, лікар бачить зображення органів одразу на великому екрані);
  • відсутність шкідливої ​​дії реактивів для обробки плівки на організм персоналу;
  • зручність та надійність зберігання архіву в цифровому форматі (не потрібно довго копатися у великих картонних ящиках, щоб знайти старий знімок, та, крім того, якщо плівка з часом зіпсувалася або навіть загубилася – відновити плівку неможливо!).

Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що у вартість рентгенологічного обстеження в нашій клініці входить така кількість проекцій, яка потрібна на момент звернення, адже часто буває необхідно знімати пацієнта з різних боків. Іншими словами, вам не потрібно сплачувати за кожну проекцію та кожну плівку окремо, а це допомагає суттєво заощадити на лікуванні вихованця!

У деяких випадках перед рентгенологічним обстеженням необхідна спеціальна підготовка пацієнта. Якщо лікар призначив вашому вихованцю рентген, то рекомендуємо вам попередньо зв’язатися з нашим лікарем-рентгенологом для отримання потрібних рекомендацій по телефону.

Дані рентгенівського обстеження ми видаємо в електронному вигляді, більше не потрібно чекати, поки проявиться і висохне рентгенівська плівка!

Записатися на рентген-обстеження можна за телефонами реєстратури:

050-300-6939,  096-613-1255

 

Читайте також:

Дентальна рентгенографія

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку