Головна » Новини » В гостях у Хелса — майбутні ветеринарні…

В гостях у Хелса — майбутні ветеринарні лікарі

 

Нова група іноземних студентів завітала до Центру ветеринарної медицини «Хелс». Хлопці та дівчата лише розпочинають навчання на ветеринарному факультеті Сумського національного аграрного університету, і поки що вивчають загальні дисципліни. Але вони скоро матимуть серйозний вибір – працювати з сільськогосподарськими тваринами, з дрібними домашніми або зосередитися на ветеринарно-санітарній експертизі. Всі ці напрямки цікаві та перспективні, кожен має обрати собі до душі.

Сьогодні студенти ознайомилися з роботою сучасної ветеринарної клініки дрібних домашніх тварин, дізналися, як проходить огляд пацієнтів, які дослідження та лабораторні аналізи можна виконати безпосередньо у клініці, побачили сучасно обладнану операційну та стаціонарне відділення. Можливо, хтось із них захоче пройти тут навчальну практику чи стажування – ми будемо дуже раді.

Бажаємо молоді успішного навчання, адже ветеринарному лікарю дуже важливо знати анатомію, фізіологію тварин, фармакологію та багато інших ветеринарних дисциплін. А ще важливо пам’ятати: до ветеринарної лікувальної професії треба йти за покликанням, з любов’ю до тварин та великим бажанням їм допомагати!

Будущие ветеринары в Хелсе

 

Головна

Контакти

Надрукувати сторінку