Головна » Новини » В гостях у Хелса — делегація з Китаю

В гостях у Хелса — делегація з Китаю

 

Сьогодні вранці у Хелсі побували гості з Китаю!

Делегація представників Хенанського університету науки та технологій приїхала з візитом до Сумського національного аграрного університету, де познайомилася з матеріально-технічною базою нашого університету, аудиторіями та обладнанням, та уклала договір про співпрацю.

Делегація відвідала філії кафедр ветеринарного факультету СНАУ. І побувала у нас. Гості із задоволенням оглянули клініку, її кабінети, обладнання, операційну, стаціонарне відділення та наш зоомагазин.

Треба сказати, що провінція Хенань — це одна з провінцій Китаю, що розвиваються найбільш швидко. За останні десятиліття вона перетворилася з однієї з найбідніших на найперспективнішу, і це є чудовий приклад для сьогоднішньої України. Представники Китаю сьогодні активно укладають договори про взаємну співпрацю з різними країнами, і такий договір на цей раз підписано з ректором СНАУ В. І. Ладикою.

Хелс щиро вітає колег зі СНАУ з підписанням найважливішого договору, це відкриває великі перспективи у проведенні наукових досліджень на базі університету, а також у якісному навчанні студентів та аспірантів. Працюватимемо разом!

 

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку