Головна » Новини » Ветеринарна конференція у Дніпрі 2019

Ветеринарна конференція у Дніпрі 2019

Майская конференция 2019

 

11-12 травня 2019 року у Дніпрі відбулася щорічна Травнева ветеринарна конференція. У ветеринарних лікарів України вже склалася багаторічна традиція таких зустрічей для спілкування та обміну досвідом. Цього року на конференції виступили доповідачі з Чехії та України – з Дніпра, Києва, Львова, Харкова та Сум. Ми раді повідомити вас, що у цьому заході також взяли участь і наші лікарі.

Сергій Вікторович Бондар – головний лікар Центру ветеринарної медицини Хелс – провів у Дніпрі два майстер-класи з реанімації дрібних домашніх тварин (загальні принципи реанімації собак та котів, план командних дій персоналу ветеринарної клініки при надходженні тяжкого пацієнта у загрозливому для життя стані, організація реанімаційних заходів запобігання зупинці серця та дихання) та методиці штучної вентиляції легень.

Рада Іванівна Кальницька – лікар-лаборант Хелса – прочитала на конференції дві доповіді про проведення проби на сумісність крові донора та реципієнта при гемотрансфузії у дрібних домашніх тварин та про лейкоцитарну формулу собак, котів та гризунів.

Щиро дякуємо організаторам конференції – Центру ветеринарної допомоги «Елітвет», Марії та Сергію Ткаченкам з м. Дніпро, за теплу атмосферу зустрічей колег з різних регіонів України, за можливість знайомитися з новими друзями та отримувати найсучаснішу інформацію про стан ветеринарної науки та практики, за можливість навчатися та ділитися знаннями. Дякуємо спонсорам заходу — компаніям КРКА, Артеріум, Роял Канін, Біовета, Медексім, Монж. І також щиро дякуємо  приголомшливим, чуйним слухачам за відкритість і готовність дізнаватися про нове і ділитися своїми напрацюваннями.

До зустрічі, колеги, наступного року!

На фото угорі: доповідь читає Р. І. Кальницька

 

Навчання ветеринарних спеціалістів

Контакти

Головна

 

Надрукувати сторінку