Головна » Блог » Як підготувати тварину до УЗД серця

Як підготувати тварину до УЗД серця

УЗД серця тварин Суми

 

УЗД серця, або ж ехокардіографія, — це дуже важлива діагностична процедура, тому важливо правильно до неї підготуватися:

  1. Напередодні увечері, коли тваринка вже вклалася спати, виміряйте частоту її дихання уві сні. Частота дихання більше ніж 25 вдихів за хвилину є серйозним симптомом. Запам’ятайте виміряну величину, щоб повідомити потім лікарю на прийомі.
  2. За годину до візиту на дослідження дайте вихованцю вдома заспокійливий засіб Габапентин (лікар має попередньо призначити дозу та, за необхідності, виписати рецепт). Якщо тварина занадто знервується в клініці, можливо, ми додамо заспокійливе безпосередньо на прийомі.
  3. Перед поїздкою до клініки не годуйте вихованця, щоб запобігти блювоті.
  4. Дослідження проводиться на оглядовому столі у положенні пацієнта на правому боці. Власник має протягом певного проміжку часу потримати свого вихованця. Якщо тваринка кусається, не забудьте про намордник.
  5. Майте на увазі, що багатьом тваринкам знадобиться вистригання шерсті в ділянці дослідження, це не має бути для власника несподіванкою.
  6. Головне під час дослідження – це дотримуватися тиші та спокою. Підготуйте, будь-ласка, заздалегідь ваші запитання до лікаря, щоб поговорити про них після обстеження.

Результат УЗД ми видаємо або у роздрукованому вигляді, або у Viber-повідомленні.

Якщо УЗД серця призначене стороннім лікарем, і тварина потребує лікування нашого кардіолога, то, окрім вартості УЗД, додатково сплачується консультація.

Будь ласка, постарайтесь записатися на УЗД серця на ранкові години, коли надворі не так спекотно.

Міцного здоров’я вам та вашим вихованцям!

 

Які види діагностики є в нашому Центрі

Контакти

Головна

Надрукувати сторінку