Головна » Блог » Нащо собакам одяг

Нащо собакам одяг

 

У магазинах зоотоварів так багато милих маленьких кофтинок та яскравих комбінезонів! А чи потрібен собакам одяг?

Щоб відповісти на це запитання, потрібно розібратися, який одяг для собак взагалі буває.

Одяг може бути:

  • Теплий, що зігріває у сильні холоди – светри, жилети, утеплені комбінезони, шапки.
  • Захисний, що оберігає шерсть вихованця від води, бруду, колючок та сміття – накидки, попони, закриті легкі комбінезони для прогулянок на природі.
  • Декоративний – ажурні кофточки, карнавальні костюми, бальні сукні та капелюшки. Чи потрібні собакам такі предмети одягу? Напевно, ні. Але вони потрібні деяким власникам і особливо власницям. Ви, можливо, здивуєтеся, але модні собачі покази теж є.

Із захисним та декоративним одягом все більш-менш зрозуміло. А ось чи потрібний собакам теплий одяг? Так, для тривалих зимових прогулянок одяг потрібний тваринам короткошерстних порід або порід без вовни, особливо якщо така тварина спокійна та флегматична. Якщо ж собака грайливий і непосидючий, він може гуляти в мороз і без одягу, правда, краще — коли не дуже довго. Звичайно ж, теплий одяг потрібний хворим і старим тваринам. У сильні морози на прогулянку краще тепліше закутати також годуючу собаку-маму.

Яких собак не можна вдягати тепло? Це собаки з довгою густою шерстю. Будьте обережні, у такого вихованця, одягненого в закритий комбінезон, можливий перегрів, особливо якщо він активно рухається на прогулянці.

На що слід звертати увагу при купівлі одягу для собак?

  • На якість тканини чи трикотажного полотна. Матеріал не повинен бути твердим. Шви з внутрішньої сторони мають бути малопомітними, вони не повинні давити чи дратувати шкіру.
  • Одяг має бути підібраний за розміром. Занадто тісна або занадто широка обновка доставлятиме тварині дискомфорт. Купуйте одяг для собак з приміркою, дайте вихованцю прогулятися магазином в обновці — і стане зрозуміло, зручно йому чи ні.
  • Одяг не повинен заважати відправленню природних потреб собаки, тому зверніть увагу на покрій: це для хлопчика або для дівчинки.
  • Якщо одяг має застібки, краще, якщо це липучки, а не «блискавки». Одяг на липучках вдягти та зняти простіше.
  • Якщо ви багато гуляєте з улюбленцем коли надворі темно, добре мати світловідбиваючі вставки на собачому одязі.

Час готуватися до холодів.

Ласкаво просимо в наш Зоомагазин!

 

Читайте також:

Догляд за літніми тваринами

Чого не полюбляють собаки

Контакти

Головна

 

 

Надрукувати сторінку