Головна » Блог » Навіщо в хаті морські свинки?

Навіщо в хаті морські свинки?

морская свинка

 

Морські свиночки, або інакше, мурчаки — це одні з наймиліших домашніх тварин. Якщо ви зважилися завести собі одну або кілька одностатевих свинок, у вашому житті з’явиться багато нових приємних моментів.

Які плюси утримання морських свинок?

• Ці тварини найкраще підходять у якості домашніх вихованців людям зайнятим і багато працюючим. Догляд за свинками не вимагає багато часу.

• Свинки дуже симпатичні та кумедні. Спостерігати за ними надзвичайно втішно. Це є особливо цінним для людей, в яких трапляються напружені дні, стреси чи неприємності. Просто подивитися на свинок — це вже свинкотерапія і справжній релакс!

• Свинки дуже терплячі та поступливі, і практично ніколи не кусаються. Навіть хом’яки можуть іноді вкусити. Але свинок можна сміливо заводити людям, які побоюються інших тварин. Потримати свинку на руках, погладити її — величезне задоволення і для власника, і для свинки.

• Свинки дисциплінують. Якщо ви знаєте за собою деяку розхлябаність, то саме поява в домі морської свинки може змусити «прокинутися» вашу відповідальність і бажання про когось піклуватися. Свинки, як і будь-які інші вихованці, прив’язують людину до будинку і змушують пам’ятати, що їх треба, наприклад, вчасно погодувати.

• Свинки дуже охайні, і при хорошому догляді запаху від них ніякого не буде. Ваші гості, що прийдуть до вас додому, можуть навіть одразу й не здогадатися, що тут є тварини. Треба лише регулярно прибирати у клітці.

• І ще одна важлива обставина! У свинок міцне здоров’я, вони не хворіють на такі небезпечні вірусні інфекції, як інші домашні тварини – собаки, кішки і навіть кролики. А це означає, що свинкам не потрібні щеплення.

А які мінуси утримання свинок?

Так, це матеріальні витрати. Свинкам потрібна досить велика клітка, і будуть витрати на корм та підстилку. Ну, а інших мінусів ми не знаємо.

До кого звернутися за докладними порадами щодо догляду за такими вихованцями або у разі їхньої хвороби?

Звичайно, до Центру ветеринарної медицини Хелс — до фахівців по роботі з гризунами Дар’ї Олексіївни Вусик та Олени Олександрівни Кузнєцової.

Міцного здоров’я вам та вашим вихованцям!

морська свинка
Морська свинка

 

Читайте також:

Лікування гризунів

Наші лікарі

Контакти

Головна

 

Надрукувати сторінку